Eva Lodges

  • Wi-Fi
  • Ingen kjæledyr tillatt

Eva Lodges ligger i Manchester i nærheten av Belle Vue greyhound-stadion og tilbyr et komfortabelt sted å bo.

Nyt gaten fra vinduet ditt under oppholdet på dette hotellet.

KFC serverer amerikanske retter og ligger en 14-minutters spasertur fra Eva Lodges.

Dette hotellet ligger bare 2 km fra Etihad stadion og bare en 15-minutters kjøretur fra Vitenskaps- og industrimuseum. Det er 5 km fra innkvarteringsstedet til sentrum av Manchester. Du kan komme deg til John Rylands Library på få minutter med bil. Mount Road/Windsor Street bussholdeplass ligger en 5-minutters spasertur fra hotellet.

Trenger du flere alternativer?
Check Top hotels near Eva Lodges Manchester
Family Holiday Home
pris kun for mobil

Family Holiday Home

201 m fra overnattingsstedet
USD 85 USD 77
per natt
52 Furnival Road, Manchester
pris kun for mobil

52 Furnival Road, Manchester

8.6
Fabelaktig 21 anmeldelser
457 m fra overnattingsstedet
USD 294 USD 265
per natt
Spacious 2-Bedroom Ideal Stay
pris kun for mobil

Spacious 2-Bedroom Ideal Stay

516 m fra overnattingsstedet
USD 230 USD 207
per natt
    Hvordan komme seg til hotellet

    Flyplasser

    Manchester flyplass
    22 km

    Togstasjoner

    Belle Vue Train Station
    300 m

    Fasiliteter

    Internett

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheter

    • Parkering

    Tjenester på overnattingsstedet

    • 24-timers sikkerhet
    • Rengjøring
    • Butikker/ Kommersielle tjenester

    På rommene

    • Oppvarming
    • Lydisolerte rom

    Boligareal

    • Gratis toalettartikler

    Utstyr

    • Flatskjerm tv

    Generelle fasiliteter

    • Røyking på stedet er forbudt
    • Røykvarslere
    • Familierom
    • Brannslukkere
    • Tilgang med nøkkel

    Kjæledyr

    • Ingen kjæledyr tillatt !

    Viktig informasjon

    Innsjekking: fra 13:00 til 23:30
    Utsjekking: fra 09:00 til 10:00
    Ofte stilte spørsmål
    • 🕌
      Hvilke landemerker kan vi besøke ikke langt fra det Eva Lodges hotell?
      Vitenskaps- og industrimuseum samt Gallery of English Costume er blant de topprangerte landemerkene som er tilgjengelig innenfor henholdsvis 15 og 10 minutters kjøring fra det Eva Lodges hotell.
    • Hvilke romfasiliteter finnes i det Eva Lodges hotell?
      Hvert rom på det Eva Lodges hotell inkluderer en flatskjerm TV med satellittkanaler og tv med mange kanaler for gjestenes underholdning.

    Sted

    Map
    I nærheten

    Flyplasser

    Manchester flyplass
    22 km

    Togstasjoner

    Belle Vue Train Station
    300 m

    Severdigheter i nærheten

    Restauranter i nærheten

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser ennå :(

    Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

    Skriv en anmeldelse

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Kontakt Oss

    Hvis du trenger mer enn 4 rom, vennligst anmod gruppebestilling.
    Dine detaljer
    Emne
    Beskjed
    Eva Lodges Manchester

    Vis på kart:

    Attraksjoner
    Anbefalte restauranter
    Offentlig transport
    Takk for din tilbakemelding
    Takk for påmelding
    Lukk